چه کاری را باید به نحو احسنت انجام دهیم

وب سایت
ما در گیتی پرداز به سختی کار می کنیم تا در جهان طراحی و توسعه وب ها خلاق باشیم. ما مشتریانمان را بر اساس صنعت و نوع فعالیتی که می خواهند ببینید آگاه می کنیم. محتوای وب سایت شما نه تنها برای موتورهای جستجو گر بهینه مهم است بلکه برای برای مشتریات احتمال شما نیز اهمیت دارد. تیم تهیه محتوای ما، برند، محصولات یا خدماتی که شما پیشنهاد می دهید را می گیرند و از آنها پیغام های خلاقانه می سازند بطوری که بسیار فریبنده خواهند بود و ملاقات کننده گان سایت شما را افزایش می دهد.
برندینگ
لحظه ای در مورد عادات خرید خود فکر کنید. هنگام خرید اینترنتی یا خرید از فروشگاه آیا ترجیح می دهید کالاهایی که دارای برندهای معروف هستند خرید نمایید یا به صورت تصادفی محصولات را انتخاب می کنید؟ تحقیقات نشان می دهد که افراد اغلب ترجیح می دهند کالاهای برند بخرند. گیتی پرداز به شما کمک می کند برند خود را بهبود بخشید و با مشتریان جدید رو به رو شوید.
استراتژی محتوا
ما در گیتی معتقدیم که استراتژی مستلزم روش های اجرایی ایده آل است. به قول معروف دوبار انداره می گیریم و یک بار می بُریم. با استفاده از متدهای 15 ساله ای که در این صنعت داریم کمپین هایی با چندین هدف ایجاد کرده ایم. روش های ما کاملا تطبیق پذیر هستند و بر اساس نتایج قابل اندازه گیری بنا شده اند. راه حل های ما بر اساس اهداف مشتریان است.
بازاریابی داخلی
گیتی پرداز، بازاریابی ورودی جامع ای با چندین پلت فرم پیشنهاد می دهد. بازاریابی ورودی عبارتی کاملا جدید برای ایجاد محتوایی مفید و دارای قابلیت اشتراک برای مشتریان احتمالی شماست. همچنین ممکن است اندکی گیج کننده و اغوا کننده هم باشد، اما با طراحان محتوای گیتی پرداز می توانید روی موفقیت خود حساب کنید. ما موسسه ای برای ثبت مشتریان جدید هستیم. با مشتریانی که کسب می کنیم می توانیم موفقیتمان را اندازه بگیریم. حالا می توانید دریابید گیتی پرداز چه کاری می تواند برای تجارت و کسب و کار شما انجام دهد.
kk
طراحی
تیم طراحی در گیتی پرداز توسط طراحان و مدیران خلاقی هدایت می شود. از طراحی بسته بندی تا طراحی وب سایت مواردی هستند که محصولات شما را در چشم مشتریان زیبا جلوه می دهد.
UI / UX
گیتی پرداز خود را وقف ایجاد سایت هایی کرده است که از مفهوم هایی مثل UI/UX استفاده کرده اند. با تجربیات بصری کاربران ما به مشتریان نشان می دهیم چرا تماس اولیه مشتریان با وب سایت ما مهم است. با 20 سال تجربه در طراحی و بهبود وب سایت گیتی پرداز از بهترین متدها برای جذب مشتری استفاده کرده است. ما در کل زمان وجود وب سایت شما تست های A/B را اجرا نموده ایم. ما همچنین از آنالیز های گوگل برای تصمیم گیری ها در مورد اجرای وب سایت مشتریان استفاده می کنیم. این اطلاعات نقش مهمی در ایجاد وب سایت ها برای مشتریان شما بازی می کند.
توسعه محصول
جامعه ما خانه ایده های خلاقانه و افراد مشتاق است. گیتی پرداز دارای روحیه همکاری است. خواه موسسات توسعه نرم افراز های تلفن همراه، خطوط هوایی، رستوران ها، گروهای موسیقی یا کارخانه ها در منطق شهری توسعه می یابند. ما از کار کردن با انواع مختلف کارخانه ها از بزرگ تا کوچک لذت می بریم. روش های توسعه ای گیتی پرداز طی دو دهه اخیر بهبود زیادی یافته است و همچنان در کمک به رسیدن مشتریانمان به اهدافشان مشتاق هستیم.
تجارت الکترونیک
بعضی از مشتریان ما تجارت هایی دارند که محصولات ملموسی را ارئه می دهند. این فوق العاده است. هر فردی به چیزی نیاز دارد. فروختن اجناس بهترین راه به دست آوردن پول است. تیم گیتی پرداز توسعه های تجاری کاملا اقتصادی را پیشنهاد می دهد که مطابق نیاز های مشتریان است. ما استراتژی هایمان را بر اساس اهداف شما می سازیم و طرح ها را به شما تحویل می دهیم. ما از ابزاری مثل Woocommerce و Shopify استفاده می کنیم تا راه حل هایی تجاری به وب سایت مشتریانمان ارائه دهیم.

فرآیند کار

ما سال های زیادی را در توسعه و بهبود که شامل فرآیندی ۵ مرحله ای است، صرف کرده ایم و روی کیفیت تمرکز نموده ایم. ما سعی می کنیم از برگشت سرمایه در هر پروژه ای اطمینان حاصل نماییم. هر پروژه با اسفاده از این فرآیند کامل می شود ممکن است مشتریان ما خوشحال نباشتد اما با اسفاده از نتایجی که بدست آورده ام با آنها صحبت می کنیم.

3- ساخت و ساز

ساخت و ساز

روان، رسپانسیو، توسعه موثر

2- ایجاد

ایجاد

مشارکت، ارتباط، طراحی، تکرار

1- آغاز

شروع

اهداف، ریسک ها، چشم انداز، اکتشاف

5- تکامل

تکامل

راه اندازی، ردیابی، سنجش، انطباق

4- اجرا

اجرا

طرح، محصول، تست، توسعه