درباره ما

گیتی پرداز

برندنیگ در دنیای دیجیتال مارکتینگ

شرکت گیتی پرداز به استفاده از تیم با تجربه و متخصص خود در زمینه های طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وب سایت و تبلیغات اینترنتی در خدمت مدیران سایت ها، کسب و کار ها و صاحبان شرکت های بزرگ و کوچک می باشد. اگر برای حضور در دنیای مجازی و رقابت و با رقبای تجاری خود نیاز به سایتی با کفیتی مطابق با آخرین متد های روز برنامه نویسی و آخرین استاندارد های سئو همراه با سرعت بارگذاری بالا و ریسپانسیو می باشید، با ما تماس بگیرید.

تمامی راهکار های بازاریابی اینترنتی و برندینگ در دنیای اینترنت همگی در کنار هم

طراحی و توسعه وب
عمده ترین فعالیت گروه گیتی پرداز طراحی سایت با موضوعات شرکتی، فروشگاهی و ... با کیفیت بالا و رابط کاربری آسان می باشد. تمامی پروژه های انجام شده توسط گیتی پرداز همراه با خدمات پس از فروش و پشتیبانی 24 ساعته می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت با ما تماس بگیرید.
سئو و بهینه سازی
از دیگر فعالیت های گروه گیتی پرداز ارتقاء رتبه وب سایت شما در موتور های جستجوگر با استفاده از سئو و بهینه سازی وب سایت مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل و کلاه سفید می باشد. تمامی خدمات سئو سایت با تضمین کیفیت برای مدت طولان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سئو با ما تماس بگیرید.
تبلیغات در گوگل
امروزه تبلیغات مهم ترین جایگاه در زمینه افزایش فروش محصولات و برندینگ است. گیتی پرداز به ارائه خدمات تبلیغات و آگهی در موتور جستجوگر گوگل شما را از انجام فعالیت های اضافی در زمینه تبلیغات حفظ می کند. تمامی فعالیت های مالی در این بخش توسط حساب بانکی خارج از کشور می باشد.
0
پروژه طراحی سایت
0
مشترک سئو
0
مشترک تبلیغاتی
0
سال تجربه

مالک سایت : آقای مهندس احسان محلوجی
تلفن تماس مستقیم مدیریت : ۰۹۱۲۸۹۸۱۰۱۲ ( بصورت تلگرام و یا تماس در ساعت اداری همه روزه )