طراحی خوب باعث فروش می شود (قسمت دوم)

نکاتی برای طراحی وب سایت

برای مطالعه قسمت اول، اینجا کلیک کنید.

نکاتی برای طراحی وب سایت

حتی اگر تصمیم گرفته اید طراحی وب سایت خود را به یک شرکت با تجربه ارجاع دهید، خودتان نیز باید اطلاعاتی در رابطه با نحوه دست یابی به یک طراحی خوب را داشته باشید. این باعث می شود شما بتوانید کار شرکت طراحی را چک کنید و در طول روند کار مواردی را به طور خلاق اضافه کنید.

 واکنش گرا،  واکنش گرا،  واکنش گرا

ما اینجا به طور خلاصه در مورد وب سایت های واکنش گرا بحث کردیم، اما این مبحث به اندازه ای مهم است که باید دوباره به آن اشاره شود. وب سایت شما باید در هر وسیله ای قابل مشاهده باشد، به سادگی بسیاری از مردم سیستم های رایانه شخصی را فراموش کرده اند و دوست دارند از تلفن های همراه خود مانند تلفن های هوشمند یا تبلت هایشان استفاده کنند. علاوه بر این، اندازه صفحه امروز به میزان گسترده ای متفاوت است، و یک وب سایت باید بدون توجه به اندازه صفحه نمایش به درستی نشان داده شود. مطمئن شوید شرکتی را پیدا کنید که در طراحی واکنش گرا فوق العاده باشد.

طراحی واکنش گرا
طراحی ساده

سادگی

هنگامی که طراحی یک وب سایت را شروع می کنید، سادگی بهترین شرط است. اگر سایت شما کاربران را با تصاویر، متن ها و رنگ های زیادی سردرگم کند، آنها احساس سردرگمی می کنند و گیجی می کنند.

داشتن یک وب سایت که از منحنی عقب مانده، می تواند مسائل بی شماری را ایجاد کند. علاوه بر این، کاربران ممکن است در وب سایت شما گم شوند، بدون اینکه بدانند بعد چه می شود. این چیزی است که قطعا باید از آن پرهیز کنید. آن را ساده و کارآمد نگه دارید، بخش های متن باید کوتاه باشد و بازدیدکنندگان را با اطلاعات بیشتری خسته نکنید.

فراخوانی برای اقدام

دعوت به عمل این است که کاربر باید چه چیزی را در وب سایت شما انجام دهد. این ممکن است گزینه “خرید در حال حاضر” یا هر چیز دیگری باشد که می خواهید کاربر آنرا تکمیل کنید. به یاد داشته باشید، افراد برای انجام کاری از وب سایت شما بازدید می کنند. آنها را تنها نگذارید.

فراخوانی برای اقدام
دستور زبان و املا

دستور زبان و املا

یک وب سایت با خطاهای املایی احساس ناتمام و غیر حرفه ای بودن را القا می کند. بررسی گرامری و املایی یک گام ساده است که بسیاری از طراحان به آن اهمیتی نمی دهند. قبل از راه اندازی، از چند نفر بخواهید سایت را پیش از بارگذاری بررسی کنند.

عکاسی حرفه ای

تصاویر با کیفیت بالا که توسط عکاسان حرفه ای تهیه شده است روشی عالی برای داشتن وب سایتی قابل رقابت است. از استفاده از تصاویر موجود و قدیمی اجتناب کنید، آنها احساس غیر حرفه ای و ارزان بودن را القا می کنند. آن احساس “عمومی” بودن چیزی نیست که شما به دنبال ارائه آن هستید.

عکاسی حرفه ای
تست

طرح خود را امتحان کنید

در اهمیت تست کردن نمی توان به اندازه کافی تایید کرد. شما می خواهید راه اندازی وب سایت شرکت خود را با بالاترین سرعت ممکن انجام دهید. با تست دقیق، این را می توان به دست آورد. در طی هر مرحله از کار، وب سایت باید تست و دوباره راه اندازی شود. در نهایت، هنگام راه اندازی نهایی وب سایت، فقط یک بررسی و مرور کلی لازم است. اما تست و بررسی به اینجا ختم نمی شود. در طی طول عمر وب سایت شما باید به طور منظم آن را تست کنید تا مطمئن شوید همه چیز درست کار می کند. این بخشی از بررسی و تامین و نگهداری عادی سیستم است.

در هر مرحله از این فرآیند، وب سایت باید تست شده و مجددا مورد آزمایش قرار گیرد.

چگونه گیتی پرداز می تواند به شما کمک کند؟

پیدا کردن یک شرکت طراحی با توانایی طراحی وب سایت شما با توجه به استاندارد مورد نیاز برای شرکت شما نباید یک مبارزه باشد. گیتی پرداز شرکت طراحی و توسعه برتر دنور است. ما فرایند طراحی دقیقی داریم که برآورده کردن اهداف هر یک از مشتریان مان را تضمین می کند. تیم طراحی و توسعه ما برای چندین سال متوالی به عنوان طراح وب سایت های واکنش گرا برنده جایزه شده است، و ما برنامه ای برای توقف هیچ چیز در آینده نزدیک نداریم.

برای گیتی پرداز، راهنمایی هایی که در اینجا ارائه شده اند فقط نوک کوه یخ است. طراحان، هنرمندان و توسعه دهندگان ما در رشته های خود متخصص هستند و ما از شما دعوت می کنیم تا هنگام بازدید از وب سایت ما آنها را بهتر بشناسید!

نظر خود را بنویسید