طراحی خوب باعث فروش می شود (قسمت اول)

نکاتی برای طراحی وب سایت

وب سایت شما باید موارد لازم برای تمام کاربران را در نظر داشته باشد.

از ژانویه ۲۰۱۴، ۸۷% از آمریکایی ها دسترسی منظم به اینترنت داشته اند. چه از طریق رایانه ها، تلفن های هوشمند، تبلت ها یا چیز دیگری از آن استفاده می کنند و در اینترنت گشت می زنند. این رقم به طور چشمگیری بالا است و نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق این کشور آنلاین هستند. اما این برای صاحبان مشاغل چه معنایی می تواند داشته باشد؟ به طور واضح، اینترنت در آینده نزدیک از بین نمی رود و ابزارهای بازاریابی ارزشمند و اجباری را برای فعالیت های تجاری ارائه می دهد.

بیشتر مصرف کنندگان پیش از هر چیز برای جستجو در مورد یک فعالیت تجاری یا خدمات به وب رجوع می کنند. ما در عصر اطلاعات زندگی می کنیم و مصرف کنندگان ابزار قدرتمندتری نسبت به گذشته دارند. اگر می خواهید رقابت کنید، شرکت شما باید حضور آنلاین داشته باشد و باید در آن قوی باشید. پانزده یا بیست سال پیش ممکن بود که درسترسی به وب کم با کیفیت پایین یا حتی غیرقابل دسترس باشد. علاقه بیشتر از یک نوع سرگرمی بود و به عنوان یک ابزار برای استفاده در زندگی روزمره به کار گرفته شد، اما همه چیز تغییر کرده است.

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، احتمالا از ارزش یک وب سایت برای شرکتتان آگاهی دارید. با این وجود، چیزی که ممکن است متوجه نشوید، این است که چقدر طراحی خوب می تواند تاثیر گذار باشد. اگر می خواهید یک وب سایت که ترافیک را به درآمد تبدیل کند داشته باشید، طراحی نقش کلیدی دارد. در بخش های بعدی، ما قصد داریم پوشش هایی را که در آن طراحی خوب و بسیار مهم است و همچنین چند راهنمایی که باید در طراحی و یا طراحی وب سایت خود در نظر داشته باشید را عنوان کنیم.

اهمیت طراحی وب خوب

برای درک اینکه طراحی چه اهمیت بالایی دارد، باید به برخی حقیقت ها نگاهی داشته باشیم. این موارد اهمیت طرح خوب را تعیین می کنند، و نشان می دهند که چگونه طراحی می تواند موفقیت کلی کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار دهد.

اجازه دهید شروع کنیم:

سرعت سایت
40% از افراد سایت هایی را که زمان بارگزاری طولانی دارند رها می کنند.

سرعت وب سایت شرکت شما یک جنبه مهم در طراحی سایت است. تقریبا نیمی از افرادی که از سایت هایی با سرعت بارگزاری کم خارج می شوند، نمی توانید برای آن ریسک کنید. طراحی با سرعت را در ذهن داشته باشید و برای آژانس مورد نظرتان روشن کنید که شما نیاز به یک سایت با زمان بارگیری سریع دارید. از دست دادن مشتریان به علت بارگزاری آهسته فرصتی است که از دست می رود.

46% از کاربران تلفن های همراه برای ارتباط با صفحات خاص دارای مشکل هستند، و ۴۴% از هدایت ضعیف شکایت دارند.

شما در زمان طراحی وب سایت باید همه کاربران را در ذهن داشته باشید. این دلیل کلیدی برای یک شرکت که باید بتواند یک وب سایت رسپانسیو (واکنش گرا) ایجاد کند. یک سایت رسپانسیو به طور ساده سایتی است که دستگاه ها، صرف نظر از اندازه صفحه نمایش، کار می کند. بازار تلفن همراه به سرعت رو به رشد است و افرادی که منحصرا فقط از این دستگاه ها برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند هر روز رایج تر می شود. اگر شما برای تلفن های همراه، تبلت ها و تجهیزات دیگر برنامه ریزی نکنید، اشتباه بزرگی را مرتکب خواهید شد.

طراحی رسپانسیو
طراحی خوب
برای یک کاربر کمتر از یک ثانیه زول می کشد تا ایده اش در مورد شما شکل گیرد.

یک ثانیه؛ این همه ی زمانی است که شرکت شما برای ایجاد یک دیدگاه مثبت در یک بازدید کننده جدید که از وب سایتتان بازدید می کند دارد. طراحی خوب آنها را به خود جلب می کند و یک تجربه کاربری کامل باعث می شود که آنها علاقه مند به چسبیدن به اطراف آن باشند. طراحی ضعیف آنها را فراری می دهد و سردرگمی را بیشتر می کند. آن یک ثانیه اول را در نظر داشته باشید.

88% از کاربران وقتی تجربه بدی داشته اند دیگر به سایت شما برنمی گردند.

اغلب اوقات، شما فقط یک شانس دارید. اگر شما یک وب سایت طراحی شده خوب نداشته باشید، مشتریان از بین خواهند رفت و آنها دیگر بازنخواهند گشت. وب سایت شما باید به وظایف خود به خوبی عمل کند. طراحی خوب منجر به تجربیات خوب می شود، که منجر به تکرار ترافیک می شود. تکرار ترافیک آن چیزی است که موفقیت یک وب سایت را تعیین می کند.

بازخورد کاربران
خرید با تلفن همراه
4 نفر از هر ۵ مصرف کننده آمریکایی از طریق تلفن های هوشمند خود خرید می کنند.

4 نفر از هر ۵ نفر. این نیاز به داشتن یک وب سایت رسپانسیو را نشان می دهد. بیشتر آمریکایی‌هایی که آنلاین هستند از تلفن‌های هوشمند استفاده می‌کنند تا برخی از خریدهای خود را انجام دهند. تصور کنید درآمد شما چقدر کم می شود اگر مشتری نتواند در تلفن هوشمند خود وب سایت شما را ببیند.

48% از کاربران می گویند یک فعالیت تجاری “مهم نیست” اگر سایت روی موبایلشان کار نکند.

نه تنها یک سایت رسپانسیو ندارند، بلکه باعث می شود که فروش شرکت پایین بیاید، و همچنین به تصویر شما نیز آسیب می رساند. تقریبا نیمی از کاربران اینترنت فکر می کنند که شرکت شما “به آنها اهمیتی نمی دهد” که قطعا یک مسئله بزرگ است. به یاد داشته باشید، این مشتریان در مورد نارضایتی صحبت می کنند و آن را با دوستان به اشتراک می گذارند.

طراحی واکنش گرا
تجربه کاربری
95% از کاربران وب با این بیانیه موافق هستند که “تجربه کاربری خوب، احساس خوب ایجاد می کند.”

همه به دنبال یک تجربه کاربری خوب از وب سایت هایی هستند که از آنها بازدید می کنند. اگر شما بتوانید این را برای آنها ایجاد کنید دلایل کافی را برای جستجو در سایت شما و شرکتتان فراهم کرده اید. هر چقدر افراد بیشتر در وب سایت شما بمانند، فرصت بیشتری برای تعامل وجود خواهد داشت.

کاربران فقط ۲۸% از محتوای یک وب سایت را می خوانند.

طراحی خوب بیش از متن به تنهایی کاربرد دارد. بیایید با آن روبرو شویم؛ مردم به تنبلی تمایل دارند. اگر آنها مجبور به خواندن یک متن طولانی برای پیدا کردن اطلاعات مورد نظر باشند، احتمال زیادی وجود دارد که از آن بگذرند. طراحی خوب راه دیگری برای ارائه محتوا است.

محتوای وب سایت
html5
27% از وب سایت ها از HTML5 استفاده می کنند و این سایت ها ۴۹٪ از نمایش های صفحات را تشکیل می دهند.

HTML5 در صحنه طراحی نسبتا جدید است، و به وضوح کاربران وب سایت هایی که از آن استفاده می کنند را دوست دارند. هنگامی که شرکتی را برای طراحی و اجرای وب سایتتان انتخاب می کنید، اطمینان حاصل کنید که آنها از برترین و به روزترین روش های طراحی و زبان های برنامه نویسی استفاده می کنند. داشتن وب سایتی که از منحنی عقب مانده می تواند مسائل بی شماری را ایجاد کند.

نظر خود را بنویسید