راهنمایی های نهایی برای داشتن یک وب سایت موثر (قسمت دوم)

راهنمایی های نهایی برای داشتن یک وب سایت موثر

برای مطالعه قسمت اول، اینجا کلیک کنید.

SEO (بهینه سازی موتورهای جستجو)

چرا SEO برای فعالیت تجاری شما دارای اهمیت می باشد؟ از نظر آماری ۶۸% از ترافیک اینترنت به ۳ نتیجه جستجو ارگانیک منتهی خواهد شد (جایگاه بالای ۴۸ درصد از کلیک ها را دریافت می کند، جایگاه دوم ۱۳ درصد و سومین مورد  ۷ درصد از ترافیک را به خود اختصاص می دهند). این گیج کننده است اگر شما در بالای نتایج جستجو نیستید. نمایش شما در بالای لیست نتایج جستجو عملکرد برتری است که منجر به ایجاد ترافیک اینترنتی می شود. جستجوی اینترنتی خیلی موثرتر از بازاریابی سنتی مانند ایمیل مستقیم، آگهی های پرینت شده، نشریات محلی و تبلیغات در فضای باز است. افرادی که برای “ارتودنتیست” یا “پرانتز” جستجو می کنند، به طور فعال در جستجوی خدمات حرفه ای شما هستند و اگر شما در بالای صفحه نیستید، ممکن است اصلا وجود نداشته باشید.

نباید فریب موارد غیر اخلاقی، هک یا کلاه برداری خاکستری فروشگاه های SEO که بعد از عبارات کلیدی که جستجوی صفر را دنبال می کنند بخورید. ما گزارش هایی را برای پزشکان ارائه می کنیم که فکر می کنند که در بالای نتایج گوگل هستند تا این که آنها با کلمات کلیدی ضعیفی مانند “شهر قدیمی اسکاتسدیل ارتودنتیست” مورد استفاده قرار گیرند. اگر به تعداد جستجوهای این عبارت (معمولا صفر) در مقابل اصطلاح “ارتودنتیست” نگاه کنید (میانگین ۶۰۰۰۰ برای هر ماه در ابعاد وسیع) به وضوح می توانید ببینید که هیچ مزیتی در بالای جستجو نیست که کسی آن را انجام دهد. گوگل در حال حاضر می داند شما بر اساس آدرس IP در اسکاتسدیل هستید و نتایج را براساس مکان شما ارائه می دهد.

بهینه سازی موتورهای جستجو

با یک آژانس SEO واقعی کار کنید و خودتان نیز وظایف تان را به خوبی انجام دهید. بیشتر فروشگاه های بد با سیلی از نامه های خوانده نشده و شکایت روبرو می شوند و اغلب آمارهای غیرواقعی ارائه می دهند. اطمینان حاصل کنید که شرکتی که انتخاب میکنید تا با آن کار کنید قادر به شناسایی موثرترین کلمات کلیدی است که مشتریان بالقوه را به سایت شما هدایت می کنند، و تجزیه و تحلیل هایی برای حمایت از ادعاهای خود داشته باشند. پافشاری بر گزارش هایی که به راحتی قابل درک است و بر روی نحوه انجام فعالیت های تبلیغاتی در برابر نتایج قابل اندازه گیری قرار داده شده در شروع پروژه متمرکز شده است. بهبود رتبه بندی جستجوی ارگانیک شما به طور چشمگیری تعداد بازدیدکنندگان سایت شما را افزایش خواهد داد. همانطور که گفته های قدیمی می گوید، بیش از یک راه برای پوست کندن یک گربه وجود دارد، بنابراین وقتی جستجوی ارگانیک کافی نیست، روش موثرتری را در نظر بگیرید.

PPC (پرداخت برای هر کلیک) / تبلیغات به طور مستقیم

به طور بالقوه ممکن است ۶-۹ ماه طول بکشد تا ارزیابی رتبه بندی ارگانیک در گوگل و همچنین سایر موتورهای جستجو انجام شود. برای نتایج سریع تر، من هنوز هم توصیه های PPC و تبلیغات مجانی را پیشنهاد می دهم. با اجرای یک کمپین PPC، فهرست سایت شما می تواند در هر دو قسمت بالای نتایج ارگانیک و حمایت شده نشان داده شود. همچنین می توانید اطمینان حاصل کنید که ۷۰ درصد از مرورگرهای وب بر روی فهرست ارگانیک خود کلیک می کنند اگر در هر دو مکان نمایش داده شود.

تبلیغات مجزا حتی از PPC ها موثرتر است. تبلیغات مجزا در گوگل شبکه هایی را نشان می دهند که به ما این امکان را می دهند تا افراد و کسانی که قبلا از سایت بازدید کرده اند هدف قرار دهد و آنها را با دعوت به سمت گزینه مورد نظر یا محتوایی که در سایت شما مرور می شوند، متمرکز کند. ما همه این را تجربه کرده ایم، در حالی که به دنبال جستجو در MSN هستیم آگهی را برای یک جین که نمونه آن را در Nordstrom دیده ایم می بینیم. گوگل شبکه هایی را نشان می دهد که شما می توانید آگهی های خود را در سایت های مختلف جدیدی قرار دهید، تا افراد در اینترنت بتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند. این وسعت برای دیده شدن شما توسط مشتریان بالقوه است که حالا وقت خود را در سایت شما می گذرانند و حالا بیشتر این احتمال وجود دارد که روی آگهی های شما کلیک کنند.

پرداخت برای هر کلیک

بازاریابی ورودی

یکبار که برای سایتتان ترافیک دارید، زمانی است که برای شما این احتمال پیش آمده تا مرورگر وب معمولی خود را به یک مشتری بالقوه تبدیل کنید. آمارها نشان می دهند که ۱% افرادی که از سایت شما بازدید می کنند با شما تماس خواهند گرفت، در حالی که ۲۰% در واقع به طور فعال به دنبال خدمات و محصولات شما هستند (۸۰ درصد دیگر به دنبال کار یا سرگرمی هستند). چه باید کرد برای آن ۱۸% که تماس نمی گیرند؟ با ایجاد یک درگاه پرطرفدار که بتواند به مشتریان بالقوه شما با ارائه محتوای مناسب آموزش دهد و یا در رابطه با خدماتی که نیاز دارند با آنها تماس برقرار کند می تواند علاقه آنها را جذب کند.

از سال ۲۰۰۶ بازاریابی درونی به عنوان موثرترین ابزار برای تعاملات درون سایت معرفی شد. بازاریابی درونی دقیقا همان چیزی است که از ظاهرش پیدا است. بازاریابی درونی از کاربرانی که به محصولات شما علاقه دارند با  محتوای عالی دعوت به بررسی بیشتر می کند. وقتی این افراد با محتواهای ارائه شده توسط شما درگیر می شوند، وظیفه شما این است که آنها را با قلاب خود از طریق محصولات با کیفیت بالا و خدمات خلاقانه پیشنهادی صید کنید. استراتژی بازاریابی درونی شامل ایجاد محتوای وب جالب می شود، و سپس منجر به ارائه اطلاعاتی مرتبط با محتوا می شود. سپس به آرامی این تعاملات شکل می گیرد و منجر به داشتن مشتری های دائمی می شود. به بازاریابی دائمی به عنوان برنامه ای که افراد علاقه مند را از طریق سایتتان جذب می کند و به روشی که متناسب با نیازهای کاربران است و تنها با اطلاعاتی که به دنبال آن هستند جذب کنید. وقتی یک تکیه از پازل شما ایمن باشد، احتمالا موفقیت شما در این بخش می تواند قطعی باشد.

تجزیه و تحلیل

همیشه می توانید بر اساس تحلیل هایی که در رابطه با سایت خود انجام می دهید موارد جدیدی را بیاموزید. با استفاده از بینش های ارائه شده توسط گوگل آنالیز، می توانیم به بهبود تبدیل و ارائه محتوایی که برای کاربران ارزشمند هستند بپردازیم. تجزیه و تحلیل هایی را فراهم کنید که به وضوح نشان دهند مردم چه مدتی را در سایت شما صرف می کنند، مسیر آنها را از طریق سایت در هنگام مرور، و در نهایت هنگامی که و جایی که سایت شما را ترک می کنند بررسی کنید. این اطلاعات در هنگام تکامل یک وب سایت برای افزایش تبدیل ارزشمند است و به شما امکان می دهد صفحات فرود را بر اساس تلاش های بازاریابی دیگر برای پیگیری اثربخشی کمپین های سنتی ایجاد کنید. با پیگیری ROI (بازده سرمایه گذاری) برای تمام تلاش های بازاریابی، می توانید بر دلارهای صرف شده برای بازاریابی که در آن موثر تر هستند تمرکز کنید.

برای حفظ رقابت در بازار مداوم در حال تغییر امروز، وب سایت شما جزء مهمی برای موفقیت مداوم هر کسب و کار است. همانطور که رقبای جدید به صورت آنلاین می آیند، ضروری است که وب سایت و جستجوگرها بر موقعیت جغرافیایی شما غلبه کنند. آژانسی را انتخاب کنید که نتایج اثبات شده داشته باشد و از کار کردن با آن لذت ببرید. توسعه وب سایت و استراتژی SEO، تلاش مشترکی است که نیاز به ورود شما دارد، درست مانند طراحی یک فضای اداری جدید و یا طرحی برای فعالیت تجاری جدید. انتظار می رود یک مشارکت ۳-۴ ماهه برای توسعه سایت جدید و یک باند ۶-۹ ماهه برای شروع کشش در جستجوگر ارگانیک خود نیاز داشته باشید. به یاد داشته باشید، هر چقدر بیشتر صبر کنید دست اندازهای بیشتری در مسیر ایجاد خواهد شد، پس همین امروز شروع کنید.

نظر خود را بنویسید